Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » » 2014 » Січень » 14 » 13 січня 2014 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття Премії Future Generation Art Prize

Розміщення новин компаній

13 січня 2014 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття Премії Future Generation Art Prize

13 січня 2014 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає прийом заявок на участь у третьому конкурсі на здобуття Премії Future Generation Art Prize.

Починаючи з цього року, заявки на участь можна подавати на 10 мовах: англійською, арабською, іспанською, китайською, німецькою, португальською, російською, українською, французькою та японською.

Фонд Віктора Пінчука та PinchukArtCentre починають прийом заявок на участь у третьому конкурсі на здобуття Премії Future Generation Art Prize 2014. Молоді художники, незалежно від місця їх народження та проживання, можуть подавати онлайн-заявки з 13 січня по 12 квітня 2014 року на офіційному сайті Future Generation Art Prize: futuregenerationartprize.org

З метою залучення до участі в конкурсі художників з усього світу, починаючи з 2014 року, Future Generation Art Prize відкриває можливість подавати заявки десятьма мовами: англійською, арабською, іспанською, китайською, німецькою, португальською, російською, українською, французькою та японською.

Імена 20 учасників шорт-листа будуть оголошені в червні 2014 року. Виставка номінантів Премії буде представлена ​​в PinchukArtCentre з жовтня 2014 по січень 2015 року. Ім'я володаря Головної премії буде названо в грудні 2014 року.

Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, Future Generation Art Prize - це перша міжнародна премія для художників у віці до 35 років, метою якої є відкриття нових імен у світі мистецтва та надання довгострокової підтримки наступному поколінню художників з усього світу. Глобальний масштаб і демократична процедура подачі заявок на участь через інтернет робить цей конкурс унікальним.

Головний приз премії становить $100 000: $ 60 000 готівкою і $ 40 000 - інвестиція у створення нових робіт. Також, $20 000 виділяється на резидентські програми для максимум п'яти лауреатів Спеціальних премій.

Продовжуючи традицію підтримки молодих українських художників, PinchukArtCentre автоматично включив володарку Головної Премії PinchukArtCentre 2013 року Жанну Кадирову в число номінантів на Премію Future Generation Art Prize 2014, яка стане 21-ю учасницею виставки.

Імена членів міжнародного журі Премії, до складу якого входять видатні куратори, директори музеїв, художники та експерти, будуть оголошені одночасно з іменами учасників шорт-листа в червні 2014 року.

З моменту свого заснування Премія Future Generation Art Prize і закладена в неї ідея створити спільноту молодих художників по всьому світу знайшли підтримку в особі Патронів Премії - Деміена Хьорста (Damien Hirst), Джеффа Кунса (Jeff Koons), Андреаса Ґурскі (Andreas Gursky) і Такаші Муракамі (Takashi Murakami). Крім консультування та підтримки художників-переможців, Патрони Премії представляють свою творчість паралельно з виставкою номінантів на Премію Future Generation Art Prize у PinchukArtCentre.

Премія Future Generation Art Prize проводиться під наглядом видатних членів міжнародної Ради. Крім засновника Премії, Віктора Пінчука, та чотирьох Патронів Премії, до складу Ради також увійшли Елі Броуд (Eli Broad), Дакіс Жоану (Dakis Joannou), сер Елтон Джон (Elton John), Міучча Прада (Miuccia Prada), а також директори музеїв: Річард Армстронг (Richard Armstrong), директор фонду та музею Соломона Гуггенхайма; Глен Д. Лоурі (Glenn D. Lowry) директор MoMA; Альфред Пакеман (Alfred Pacquement), директор Центру Помпіду.

З часів першого конкурсу Премія Future Generation Art Prize залучила до участі понад 10 000 художників з 134 країн світу.

Переможці 1-го і 2-го конкурсів на здобуття Премії Future Generation Art Prize:

Лауреати Головних премій:
2010: Сінтія Марселле (Бразилія);
2012: Лінетт Ядом-Боакьє (Великобританія).

Лауреати Спеціальних премій:
2010: Ніколае Мірча (Румунія);
2012: Йонатас ді Андраде (Бразилія), Міколь Ассаель (Італія), Ахмет Огют (Туреччина), Райан Табет (Ліван) та Марва Арсаніос (Ліван).

Лауреати в номінації «Приз громадськості»:
2010: Ніколае Мірча (Румунія),
2012: Меіро Коідзумі (Японія).

Календар проекту
13 січня 2014 Старт прийому заявок на участь у конкурсі на сайті Премії www.futuregenerationartprize.org

12 квітня 2014 Завершення прийому заявок

Квітень – червень 2014 Відбіркова комісія розглядає заявки і відбирає 20 учасників шорт-листа

Червень 2014 Оголошення номінантів Премії 2014 року

Жовтень 2014 –
січень 2015 Виставка учасників шорт-листа в PinchukArtCentre, Київ. Переможець Премії PinchukArtCentre також приймає участь у виставці

Грудень 2014
Церемонія нагородження Премії Future Generation Art Prize 2014

Травень – вересень 2015 Як і в 2011 та 2013 роках планується проведення виставки «Future Generation Art Prize@Venice 2015» – виставка учасників шорт-листа в рамках паралельної програми (Collateral events) 56-ї Венеційської бієнале La Biennale di Venezia

Художники зможуть подавати свої заявки на участь у конкурсі через офіційний сайт Премії www.futuregenerationartprize.org з 13 січня до 12 квітня 2014 року. Імена членів міжнародного журі Премії будуть оголошені одночасно з іменами учасників шорт-листа в червні 2014 року.

Завершивши прийом заявок, експерти Відбіркової комісії, склад якої буде визначений членами журі, ознайомляться з усіма отриманими роботами і відберуть 20 учасників шорт-листа Премії. Їх імена будуть оголошені в червні 2014 року. Ці художники візьмуть участь у виставці в PinchukArtCentre, на якій зможуть представити як роботи запропоновані на конкурс, так і нові, створені спеціально для проекту. Переможець національної Премії PinchukArtCentre автоматично потрапляє в шорт-лист Future Generation Art Prize 2014 і стає 21-м учасником виставки номінантів.

Виставка номінантів на Премію проходитиме з жовтня 2014 до січня 2015 року. У грудні 2014 року, міжнародне журі збереться в Києві для розгляду та обговорення наданих на конкурс робіт. Вони визначать володаря Головної Премії Future Generation Art Prize, який отримає $100 000 (з них $60 000 - готівкою, а $40 000 - на створення нових творів). Крім того, додаткові $20 000 будуть спрямовані на програми стажування для лауреатів спеціальних премій.

50 партнерських платформ, що представляють більше 38 країн, підтримають процес подачі заявок та саму Премію Future Generation Art Prize в 2014 році. Це є показником того, наскільки успішно Премія розширила свою глобальну мережу для того, щоб залучити митців з різних регіонів світу, особливо з тих регіонів, що розвиваються - Південна Америка, Австралія, Африка та Океанія.

Додаткова інформація:
Віктор Пінчук є одним з найуспішніших бізнесменів України. Його роль на суспільній, міжнародній та філантропічній арені є ключовою у справі зміцнення зв'язків між Україною, ЄС і світовим співтовариством. Ось вже понад 12 років Віктор Пінчук розробляє і підтримує різноманітні благодійні проекти в Україні та поза її межами. У 2006 році він об'єднав цю діяльність у Фонд Віктора Пінчука, який визнано найбільшою благодійною організацією в Україні, що втілює проекти у важливих для соціального розвитку сферах.

У вересні 2006 року Віктор Пінчук заснував PinchukArtCentre - один з найбільших центрів сучасного мистецтва в Східній Європі. Віктор Пінчук також є одним з найвпливовіших колекціонерів сучасного мистецтва.

Фонд Віктора Пінчука
Фонд був створений в 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Це найбільша незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні. Його метою є надання новим поколінням можливості стати творцями майбутніх змін. Для її реалізації розробляються проекти та будується партнерство, як в самій Україні, так і поза її межами.

Фонд інвестує у трьох основних напрямках:
інвестиції у людину, аби примножити людський капітал;
інвестиції у суспільство, аби покращити рівень соціальної взаємодії;
інвестиції у світ, аби сприяти поглибленню всесвітньої інтеграції.

Справка:
PinchukArtCentre – провідна міжнародна арт-інституція, один із найбільших і динамічних приватних центрів сучасного мистецтва в Центральній і Східній Європі. Метою PinchukArtCentre, одного із проектів Фонду Віктора Пінчука, є підтримка художньої освіти, творчості та розвитку сучасного мистецтва в Україні та світі. Арт-центр надає постійну підтримку культурному розвитку і модернізації українського мистецтва та суспільства і робить значний внесок в культурний діалог між Сходом і Заходом, між національною ідентичністю та міжнародними викликами.

У числі останніх експозицій, представлених в арт-центрі: персональні виставки Джеффа Уолла, Гарі Хьюма, Олафура Еліассона, Кендіс Брайтц, Даміана Ортеги, Сергія Браткова, Субодха Гупти, Деміена Хьорста, Аніша Капура та інших. PinchukArtCentre заснував Премії для підтримки українських та міжнародних молодих митців віком до 35 років. Арт-центр представляв Україну на Венеційській бієнале у 2007 та 2009 роках як організатор Українського павільйону та як учасник, що представляв проект «The Future Generation Art Prize @ Venice» у рамках офіційної паралельної програми (Collateral events) 54-ї та 55-ї Венеційської бієнале у 2011 та 2013 роках.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 722 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz