Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2022 » Січень » 12 » Безлімітні дзвінки та мобільний інтернет від Київстар – безкоштовно для користувачів Sense SuperApp

Розміщення новин компаній

Безлімітні дзвінки та мобільний інтернет від Київстар – безкоштовно для користувачів Sense SuperApp

Київстар продовжує до кінця 2022 року акцію «Щасливий день», за якою абоненти можуть один раз на 7 днів користуватись мобільним інтернетом та дзвінками у мережі без сплати за трафік.

Умови акції діють для абонентів передплати Київстар, які мають об’єднаний профіль у цифровому банку Sense SuperApp.

Отримати «Щасливий день» у додатку банка просто: потрібно увійти у свій профіль Київстар у Sense та активувати послугу. Повідомлення про її активацію та статус також можна відстежувати у цифровому банку.

Абонентам Київстар, які ще не користуються Sense SuperApp, для замовлення акції необхідно:

• встановити цифровий банк за посиланням,
• вибрати пакет послуг з дебетовою карткою або кредитну картку Альфа-Банку Україна,
• пройти ідентифікацію через відеочат або застосунок Дія,
• активувати акцію в розділі «Мій тариф».

Нагадаємо, що у цифровому банку Sense SuperApp абоненти Київстар можуть отримати 10% кешбек за мобільні послуги. Користувачі додатку можуть повернути на свій рахунок до 300 грн щомісяця за оплату тарифу, інші послуги, наприклад Київстар ТБ, замовлення додаткових МБ та хвилин, роумінгу тощо.

Також нові клієнти Sense SuperApp, які є абонентами Київстар, при оформленні картки єПідтримка для виплат за вакцинацію, окрім 1000 грн від держави, можуть отримати додаткові 100 бонусів на свій рахунок програми лояльності Cash'U Club та 50 бонусів на мобільний рахунок Київстар. Потрібно лише завантажити цифровий банк Sense SuperApp за цим посиланням та відкрити рахунок.

Отримати вичерпну інформацію про додаток та встановити його можна на сайті банку, а також в одному з більш ніж 530 фірмових магазинів Київстар по всій країні.
______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz