Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2022 » Березень » 3 » ГК «Нові Продукти» оголошує про повне розірвання бізнес-відносин з РФ та Білоруссю

Розміщення новин компаній

ГК «Нові Продукти» оголошує про повне розірвання бізнес-відносин з РФ та Білоруссю

Група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні – офіційно оголошує про повне розірвання всіх бізнес-відносин із Роcією та Білоруссю. На думку топ-менеджменту компанії українські бізнесмени не мають морального права продовжувати співпрацювати із РФ та Білоруссю!

Вже майже тиждень Україна живе під обстрілами російських та білоруських військ. Українська армія незламно чинить опір окупантам, захищаючи життя кожного з нас. І сьогодні всі ми єдині у прагненні відстояти свою незалежність у ворога. Тому важливо, аби так само на благо нашої нездоланної держави працював і бізнес. Віримо, що вже незабаром ми спільними зусиллями здолаємо окупантів і продовжимо писати новітню історію нашої суверенної, незалежної та прекрасної Батьківщини! Слава Україні!

Компанія виробляє такі відомі бренди як: APPS, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO, EatMe, БІРТЕЙЛЬ, «Жашківський Кабан», «Жашківське», BIRZHA та інші.
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 6024 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz