Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2022 » Січень » 14 » Понад 4 мільярди хвилин і 38 тисяч терабайтів на Новий Рік та Різдво

Розміщення новин компаній

Понад 4 мільярди хвилин і 38 тисяч терабайтів на Новий Рік та Різдво

Новорічні свята та Різдвяні канікули в мережі «Київстар» відзначились ростом дата-трафіку на 35% у порівнянні з минулим роком. Обсяги трафіку від платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ зросли на 100%. А найбільш популярним сервісом для обміну привітаннями став Viber.

У період з 31 грудня 2021 року по 7 січня 2022 року абоненти Київстар використали понад 38 тисяч терабайтів мобільного інтернету, тоді як роком раніше у ці ж дні було використано 29 тисяч терабайтів. Ріст споживання мобільного інтернету спричинило активне будівництво базових станцій у віддалених і важкодоступних районах. Так, у грудні 2021 року телеком оператор достроково виконав плани по розширенню мережі 4G і забезпечив можливістю доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення.

У Новорічні та Різдвяні свята трафік від онлайн-телебачення Київстар TВ зріс на 100%, у порівнянні з минулим роком. Найбільшу кількість переглядів ця послуга отримала 1 січня 2022 року, коли нею одночасно користувались понад 224 тис. сімей з різних куточків України. Для обміну привітаннями абоненти все більше використовують месенджери і мобільні додатки. Зокрема, у першу новорічну годину ці сервіси згенерували майже 40% від усього дата-трафіку в мережі. При цьому, якщо порівнювати із звичайним днем, популярність месенджерів під час свят зросла у 4 рази. Найбільш популярним каналом для поздоровлень виявився Viber.

Однак, не дивлячись на стрімке збільшення трафіку у каналах передачі даних, голосове спілкування не втрачає своєї популярності. Під час Новорічних і Різдвяних свят абоненти використали 4,2 мільярди хвилин – майже стільки, як і роком раніше.

Щороку Київстар успішно справляється із святковим «піком» трафіку, завчасно готуючи мережу до підвищених навантажень, а також запроваджує різноманітні рішення, щоб зробити спілкування абонентів більш комфортним. Зокрема, у 2021 році Київстар розширив можливості послуги VoLTE, яка суттєво покращує якість зв’язку і дає можливість абонентам користуватись швидкісним мобільним інтернетом, не перериваючи голосове спілкування, а також запровадив технологію SON (self-organizing network). Це технологічне рішення допомагає в автоматичному режимі оптимізувати роботу базових станцій мобільного зв’язку, розподіляючи трафік залежно від навантаження на окремих ділянках.

Крім того, протягом 2021 року Київстар активно будував мережі 4G не тільки у маленьких населених пунктах, але й на автомобільних дорогах. Наприкінці минулого року операторові вдалося охопити зв’язком 4G чотири ключових автодороги міжнародного значення.
_____________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 781 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz