Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2008 » Вересень » 4 » Wireless Ukraine займется проблемой развития рынка спутниковых сетей VSAT

Розміщення новин компаній

Wireless Ukraine займется проблемой развития рынка спутниковых сетей VSAT

Решением Правления при Ассоциации Wireless Ukraine создана новая Рабочая группа - «По проблематике развития рынка спутниковых сетей VSAT». Главой Рабочей группы назначен Константин Мужеский, «Ком Сат Технолоджи».

Проблемы отрасли устами операторов:

На сьогодні, хотілося б піти від щомісячної, примусової послуги технічного радіоконтролю, щоб у подальшому перетворити “дозвільну систему” на “повідомну”, як це зроблено у провідних країнах Європи та Америки, тобто впроваджувати рекомендації “International VSAT Policy Declaration” (www.gvf.org). Кінцева ж мета – спростити процедуру введення до експлуатації супутникових інтерактивних терміналів типу DVB-RCS та їм подібним взагалі. Такого роду роботи проводяться зараз і у Росії.
Ми вживаємо всі можливі заходи, щоб послуги супутникового зв’язку були доступні для кожного бажаючого. При розробці наших тарифів ми враховуємо стан ринку. Однак, значна частина тарифу тратиться на оплату послуг ДП “Український державний центр радіочастот” щодо здійснення робіт з технічного радіоконтролю параметрів випромінювання та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, які неначе би проводе Центр “Укрчастотнагляд”. Проведений аналіз зазначених робіт показує, що у своєї більшості гроші сплачуються за роботи, які не проводяться, або необхідності у проведені яких у операторів супутникового зв’язку немає.

По-перше, це пов’язано з самою процедурою укладення договорів за такого роду послуги (у законі “Про радіочастотний ресурс України” ст. 19 пп. 4 та Рішенні НКРЗ від 19.04.2007 № 695 “Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування” п. 9 пп. 1.9 прописано, що такі роботи виконуються або за бюджетні кошти (див. Закон), або на платній основі за господарськими договорами (див. Рішення)). Центр “Укрчастотнагляд” здійснює нарахування за роботи з технічного радіоконтролю без укладання договорів, або з укладанням договору у примусовому порядку (півроку 2007 оплата здійснювалась за один номінал частоти, з липня 2007 року – за два номінали, з серпня 2008 року з урахуванням внесених до Граничних тарифів змін – за один номінал).

По-друге, як показала практика, технічний контроль проводиться формально. Є багато випадків, коли надсилаються рахунки за роботи з технічного контролю станцій, які вже демонтовані, але рішення, щодо анулювання дозволу на експлуатацію ще не отримано. Виникає питання, за що ми платимо – за дозвіл, або за роботи з технічного контролю.

Що стосується абонентських інтерактивних терміналів, в загальних положеннях Граничних тарифів нема пояснень, щодо терміну “Окрема станція супутникового радіозв’язку”, однак є термін “Абонентська станція (термінал) – кінцеве обладнання радіомережі, що складається з одного передавача та приймача з допоміжним обладнанням, робота якого здійснюється під управлінням базової станції ”. Зазначений термін підходе до технології, яка використовується VSAT DVB-RCS супутниковими інтерактивними терміналами, що застосовуються нами. Такі абонентські супутникові інтерактивні термінали типу DVB-RCS працюють під управлінням базової станції, і їх використання, як окремих станцій супутникового зв’язку, не можливе (за технологією).
Таким чином, оплата за роботи з технічного радіоконтролю абонентських інтерактивних терміналів, які використовуються нами, взагалі не передбачена діючими Граничними тарифами. Оператори супутникового зв’язку неодноразово звертались до Центру “Укрчастотнагляд” з проханням розібратись і позитивно вирішити це питання, але до цього часу це питання не вирішено. В свою чергу Центр “Укрчастотнагляд” продовжує попереджати операторів, що у разі несплати вказаних рахунків за роботи з технічного радіоконтролю параметрів випромінювання та забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ, вони вимушені будуть вирішувати питання оплати у судовому порядку.

На цей час ситуація, яка склалася між операторами супутникового зв’язку та Центром “Укрчастотнагляд”, щодо питань робіт з технічного радіоконтролю параметрів випромінювання та забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ, ні що інше як рекет з боку Центру.

Об Ассоциации Wireless Ukraine

С каждым годом, а это уже 6-й год работы Ассоциации Wireless Ukraine, наша организация охватывает все больше направлений и различных течений развития рынка беспроводной связи. С начала года у нас усилился сегмент спутниковой связи вхождением новых компаний в состав Ассоциации, и впервые мы поддержали и приняли участие в профильном мероприятии - VSAT Forum Russia and CIS 2008. В работе Конференции участвовали представители из более, чем 50 российских и зарубежных компаний. Украину представляла Wireless Ukraine.
Сегмент мобильной связи также был усилен благодаря вступлению новых участников в состав организации. Создана новая рабочая группа - Wireless Ukraine Mobile - для более эффективной работы общественной организации в этом направлении.
Конференция "Мобильная связь и новые беспроводные технологии", которую ежегодно (уже третий год подряд) проводит Ассоциация, побила рекорд посещаемости прошлых лет. В этом году ее посетило 147 представителей из 81-й организации, включая государственные профильные организации, а также регулирующие органы.
Впервые в этом году при поддержке Ассоциации прошла 7-я региональная конференция и выставка-презентация по телекоммуникациям и ИТ-технологиям для Турции, каспийского и черноморского регионов, Центральной Азии и России. Мероприятие, будучи своеобразным зеркалом ИКТ-рынка стран средиземноморья, осветила новые тенденции развития этих регионов.Wireless Ukraine представила на ней рынок беспроводной связи Украины.
Также нельзя не отметить плодотворную работу наших официальных партнеров из России – Инфокоммуникационный Союз (ранее – ассоциация 3G). На расширенном Общем собрании этой организации были рассмотрены, в том числе, вопросы еще более эффективного взаимодействия Инфокоммуникационного Союза и Wireless Ukraine, намечены пути дальнейшего сотрудничества.
Впервые в этом году Wireless Ukraine поддерживает выставку «Информатика и связь» и второй год подряд Восточноевропейскую конференцию по телекоммуникациям и информационным технологиям – ЕЕТС.
Традиционно, уже третий год подряд, Ассоциация поддерживает выставку ЕЕВС 2008, участвуя в ней Объединенным стендом – Wireless Pavilion. Фактически это выставка в выставке со своими конференц-залом, обслуживанием и др. Несомненным плюсом такого решения является четкая сегментация рыночного сегмента беспроводных технологий в одном месте и удобство для посетителей выставки.
Важно отметить, что за почти 6-летний период работы Ассоциации Wireless Ukraine расширились не только ее состав участников, но и география ее присутствия и способы влияния на другие регионы, усилились механизмы взаимодействия с рынком.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1391 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz