Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2022 » Лютий » 24 » Інформація про роботу АТ “Ощадбанк”

Розміщення новин компаній

Інформація про роботу АТ “Ощадбанк”

Повідомляємо, що Ощадбанк працює у штатному режимі з урахуванням поточної ситуації. Фінансова установа має достатній запас стійкості та ліквідності, і закликає своїх клієнтів не піддаватися паніці та зберігати спокій. Банк продовжує здійснювати безготівкові розрахунки без обмежень, підкріплює банкомати готівкою, забезпечує безперебійну роботу відділень.

Разом з тим, інформуємо, що згідно з Постановою Національного банку від 24.02.2022 р №18 вводиться обмеження зняття готівки з рахунку клієнтів в обсязі 100 000 грн в день (не враховуючи виплати заробітної плати та соціальних виплат) та забороняється видача готівкових коштів з рахунків клієнтів в іноземній валюті.

Головною цінністю для банку завжди є безпека клієнтів та співробітників. Кошти клієнтів Ощаду знаходяться в безпеці.

Ощадбанк оперативно інформуватиме про будь-які зміни у своїй роботі.

Наш спокій - найкраща зброя. Слава Україні!
__________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 998 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz