Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2022 » Лютий » 24 » Інформація про роботу ПриватБанку в умовах військового стану

Розміщення новин компаній

Інформація про роботу ПриватБанку в умовах військового стану

- Відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів.

- Онлайн-банкінг Приват24 та Приват24 для бізнесу, мережа самообслуговування працює в режимі 24/7 - ми робимо все, щоб всі наші послуги працювали онлайн.

- Безготівкові розрахунки працюють без обмежень.

- Зняття готівки через банкомати ПриватБанку доступне . Наша служба інкасації забезпечує готівку на безперебійній основі.

- Строк дії карток ПриватБанку автоматично подовжено на 180 днів.

- Тимчасово зупинені покупки через “Оплату частинами”

- мережа POS-терміналів банку працює

Окрім того, згідно з Постановою Правління Національного банку України “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану” від 24 лютого 2022 року № 18 призупинено роботу валютного ринку України, крім операцій продажу іноземної валюти клієнтами.

Будь-які інші обмеження поза Постановою НБУ є технічними труднощами, і ми робимо усе, щоб до 14:00 ПриватБанк запрацював у відповідності до Постанови на всіх територіях, де дозволяє ситуація.
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1045 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz