Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2022 » Лютий » 27 » Київстар допомагатиме ДСНС інформувати громадян про актуальну ситуацію у їх регіонах

Розміщення новин компаній

Київстар допомагатиме ДСНС інформувати громадян про актуальну ситуацію у їх регіонах

Починаючи з 27 лютого Державна служба України з надзвичайних ситуацій завдяки співпраці з Київстар почне інформувати громадян про актуальну ситуацію у їх регіоні та надавати рекомендації через SMS-повідомлення.

SMS будуть надходити від імені DSNS UKR – це офіційне джерело SMS-інформування від ДСНС для абонентів Київстар. Державна служба також працює над тим, щоб абоненти й інших мобільних операторів могли отримувати такі повідомлення вже найближчим часом.

Таким чином ДСНС та Київстар допомагатимуть громадянам отримувати життєво важливу інформацію та рекомендації якомога швидше, коли у людей може не бути доступу до інтернету або вони не можуть самостійно та швидко перевірити її. 

Державна служба разом з Київстар закликають громадян довіряти лише офіційним джерелам. Зокрема, останню перевірену інформацію від ДСНС можна отримати у соціальних мережах Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, а також на YouTube-каналі відомства. 

______________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 939 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz