Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2022 » Лютий » 21 » ПриватБанк подвоїть цифрові чайові кращим офіціантам кафе та ресторанів

Розміщення новин компаній

ПриватБанк подвоїть цифрові чайові кращим офіціантам кафе та ресторанів

ПриватБанк подвоїть чайові найбільш активним офіціантам українських кафе і ресторанів, якщо вони отримуватимуть подяку від клієнтів у безготівковій формі через POS-термінали ПриватБанку на картки Mastercard.

Для цього треба підключитися на сайті банку до “Рейтингу діджитальних офіціантів”, що відкритий з 15 лютого до 15 квітня 2022 року. Потрапити до нього можуть всі, хто в період акції отримуватиме чайові виключно в безготівковому вигляді на картки Mastercard ПриватБанку. За підсумками рейтингу 20-ці найбільш діджитальних офіціантів банк подвоїть отримані за період акції подяки від клієнтів.

Нагадаємо, що чайові cashless - це додаткова транзакція при розрахунку на терміналі. Відвідувач сам вибирає, скільки залишити "на чай", і гроші зараховуються на картку офіціанта. Підключити сервіс може будь-який заклад харчування, де встановлені POS-термінали ПриватБанку. Детальніше про підключення можна дізнатися тут.

У 2021 році українці залишили cashless чайові офіціантам кафе і ресторанів на суму понад 80 млн грн, що стало абсолютним рекордом з моменту запуску ПриватБанком популярної технології безготівкових чайових та майже учетверо більше, ніж за підсумками 2020 року (24,5 млн грн).
___________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1057 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz