Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2022 » Лютий » 4 » ПриватБанк спростив фінансування оборотного капіталу клієнтам малого бізнесу

Розміщення новин компаній

ПриватБанк спростив фінансування оборотного капіталу клієнтам малого бізнесу

З початку лютого ПриватБанк запровадив нові умови фінансування оборотного капіталу компаній та підприємств малого бізнесу. Насамперед банком спрощено умови фінансування: суми передрахованих лімітів збільшено в 3,5 рази, знижено вимоги до забезпечення, в т.ч. та за рахунок державних гарантій, а рішення щодо кредитів до 5 млн грн можуть прийматися автоматично.

Нові умови кредитування в рамках відновлюваної кредитної лінії для малого бізнесу дають можливість клієнтам отримувати фінансування від 500 тис до 10 млн грн терміном 24 міс з плавним зниженням ліміту починаючи з 7-го місяця кредитування.

Отримати такий кредит у ПриватБанку можна також на умовах програми "Доступні кредити 5-7-9%" та програми держгарантій на портфельній основі, що дозволяє клієнтам банку кредитуватися під знижені відсоткові ставки та з меншою заставою.
______________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 730 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz