Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2022 » Січень » 21 » Статистика Київстар: як користуються зв’язком люди старшого віку

Розміщення новин компаній

Статистика Київстар: як користуються зв’язком люди старшого віку

У січні 2020 року Київстар запропонував спеціальні тарифи для людей від 60 років. За два роки їх обрало вже 400 тисяч клієнтів. Компанія зібрала цікаву статистику, яка ілюструє переваги цих пакетів послуг.

Абоненти Київстар можуть вибрати тариф «Дзвінки для батьків», який коштує 75 грн на місяць. Або тариф «Інтернет для батьків», в якому за 100 грн на місяць вони отримують безлімітні дзвінки в мережі, 5000 Мб для мобільного інтернету та нетарифікований доступ до месенджерів і соцмереж. Ці тарифні плани доступні для абонентів у віці 60+, а також людям з інвалідністю. 75% клієнтів обрали тариф тільки для дзвінків, а 25% користуються пакетом з мобільним інтернетом.

930 хвилин – стільки у середньому на місяць розмовляють абоненти, які користуються тарифними планами «для батьків». Тоді як абоненти Київстар у середньому використовують у 1,5 раза менше хвилин на місяць.

Понад 2000 Мб – стільки у середньому на місяць використовують абоненти з тарифом Інтернет для батьків. Враховуючи поступове збільшення використаного трафіку та потреби активних дата-користувачів, 5000 Мб у тарифі став оптимальним варіантом. Окрім мобільного, у цьому тарифі без жодних доплат можна підключити ще й домашній інтернет Київстар. 40% клієнтів цього тарифного плану вже підключили «Домашній інтернет».

Найбільшою популярністю тарифи «для батьків» користуються у Дніпропетровській, Київській та Львівській областях. А найбільш активні користувачі мобільного інтернету серед старшого покоління живуть у Київській області. Цікаво, що серед інтернет-користувачів старшого віку – 33% вже 4G-клієнти.

Нагадаємо, що для переходу на один з цих тарифів варто звернутися у будь-який фірмовий магазин Київстар для оформлення договору. Для цього треба мати з собою документи для підтвердження особи*, а для людей з інвалідністю також відповідне посвідчення. Також клієнти можуть скористатися документами із застосунку Дія.

Якщо клієнти Київстар тільки починають освоювати всі переваги смартфонів, то в цьому їм допоможе онлайн-школа «Смартфон для батьків», де можна знайти понад 20 відеоуроків. Вони полегшують старшому поколінню спосіб дізнатися про всі можливості сучасних гаджетів та опанувати необхідні онлайн-сервіси. Також усі охочі можуть отримати в офіційних магазинах Київстар навчальну брошуру, яка допоможе освоїти переваги смартфона.

*Паспорт та ІПН. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією винятково в рамках чинного законодавства України.
______________________



Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 654 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz