Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2017 » Жовтень » 25 » АББ підводить підсумки 25-річної діяльності в Україні

Розміщення новин компаній

АББ підводить підсумки 25-річної діяльності в Україні

Компанія АББ Україна святкує 25-ю річницю присутності на українському ринку. Це прекрасний вік для того, щоб оцінити досягнення та заявляти про нові плани та цілі.

За 25 років багато всього змінилося - технології, які ще вчора вважалися фантастикою, сьогодні є звичайною повсякденністю. Група АББ, в склад якої входить АББ Україна, забезпечила кругосвітню подорож першого літака на сонячній батареї SolarImpulse, створила першого промислового робота Yumi, який інтерактивно взаємодіє з людиною, розробила платформу цифрових додатків для діджіталізаціі окремих підприємств і цілих галузей і відіграє важливу роль у створенні промислового інтернету та спеціалізованих хмарних технологій. «Ми в Україні є невід'ємною частиною цієї великої родини і готові в повному обсязі нести ці нововведення в економіку країни», - говорить директор АББ Україна Дмитро Жданов.

«Ми гордимося пройденим шляхом, шляхом в 25 років. Ця подорож створила, об’єднала та загартувала наш трудовий колектив, відточила його професійну майстерність, надала впевненості, яка підкріплена чудовими результатами та гарною репутацією в бізнес-середовищі. Ми обзавелися великою сім'єю надійних і вірних друзі - нашими локальними партнерами, які повірили в нас, зробили ставку на наш бренд, які пройшли разом з нами безліч випробувань і по праву розділяють з нами наш успіх», - додає Дмитро Жданов.

Всю історію свого існування АББ Україна здійснювала внесок у розвиток економіки країни. За приблизними оцінками, близько 30% обладнання, що встановлюються на нові об'єкти або використовується для реконструкції енергетичної галузі України - це обладнання та рішення групи компаній АББ, що постачають швейцарські, шведські, німецькі заводи за підтримки глобальних інжинірингових центрів АББ.

За 25 років компанія АББ стала визнаним, авторитетним і надійним партнером, в якійсь мірі будучи зразком в підході до вирішення викликів і завдань у енергетичній галузі України. На базі рішень компаній АББ виконана масштабна реконструкція відкритого розподільного пристрою на Київській ТЕС №5. В результаті на цьому об'єкті знаходиться в експлуатації найсучасніший на сьогодні комплектний розподільчий пристрій напругою 330 кВ виробництва швейцарського заводу АББ.

У послужному списку АББ також участь в будівництві найбільшої в Європі Дністровської гідроакумулюючої станції (ПрАТ «Укргідроенерго»), для потреб будівництва якої АББ поставило і здійснило наладку цілого комплексу енергетичного обладнання, від систем збудження генераторів до елегазового розподільчого пристрою напругою 330 кВ і найсучасніших і найпотужніших в світі генераторних вимикачів.

Без участі АББ не обійшлося і будівництво найбільшої в Україні Ботиєвської вітроелектростанції (ДТЭК), для якої АББ поставила рішення, що основане на обладнанні від 0,4 кВ до 150 кВ включно.

Необхідно відзначити масштабний проект по реабілітації комутаційного обладнання на семи підстанціях класу напруги 750 кВ (НЕК «Укренерго»), який включав в себе постачання та налагодження 130 одиниць високовольтних елегазових вимикачів 110-750 кВ.

Компанія АББ посприяла появі в Україні першого промислового робота. Саме АББ одинадцять років тому привезла такого помічника в Україну. З тих пір промислові роботи АББ задіяні на лініях ряду українських підприємств, таких як ПАТ «ЗАЗ», ПАТ «Хенкель Баутехник» і ПАТ «Модерн-Експо».

Не забувають в АББ і про підвищення рівня освіти в Україні - протягом всієї діяльності компанія впроваджує проекти в українських університетах та інститутах. Так, в 2013 році на базі КПІ було відкрито лабораторію обладнання високої та середньої напруги для розподілу електроенергії та систему управління 800xA, на базі Харківського політехнічного інституту було поставлено демо обладнання для навчального стенду по системі управління АББ Freelance, а в 2014 році на базі Національного університету Львівська політехніка була відкрита лабораторія обладнання 6, 10 і 0,4кВ. У 2016 році на базі Одеського політехнічного університету був встановлений лабораторний стенд релейного захисту середньої напруги, а на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відкрилася лабораторія по перекачуванню нафти і газу з представленими в ній вакуумним вимикачем VD4, асинхронним двигуном, пристроєм плавного пуску, перетворювачем частоти, низьковольтними автоматичними вимикачами серії T-max, муфтами та обмежувачами перенапруг середньої напруги.

Однозначно можна стверджувати, що зупинятися на досягнутому компанія АББ Україна не збирається. В планах - відкриття проектного відділу, нового офісу в Одесі, підрозділу з робототехніки і запуск виробництва в Україні. А також подальше просування цифрових технологій і рішень як в області розподільних пристроїв, так звані «Цифрові підстанції», так і рішень в області автоматизації і роботизації промисловості. «Я вірю в наш колосальний потенціал і бачу ті близькі і далекі горизонти, до яких ми маємо прагнути. Я вітаю всіх нинішніх і колишніх колег - співробітників АББ Україна, а також наших ділових партнерів і клієнтів з 25-річним ювілеєм і бажаю процвітання і успіхів у всіх наших справах і починаннях! », - резюмує Дмитро Жданов.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 752 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz