Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2022 » Лютий » 16 » «ЄрміловЦентр» відкриває виставку в онлайн-форматі!

Розміщення новин компаній

«ЄрміловЦентр» відкриває виставку в онлайн-форматі!

Результатом українсько-канадського партнерства стала виставка «Кольорові скельця: життя посеред інших», що спрямована осмислити ідеї багатокультурності в Україні.

Міркуючи над поняттям мультикультуралізму, кураторки звернулись до образу кольорових скелець — тих культурних контекстів, на перетині яких формується українська ідентичність в умовах рухливого культурного ландшафту країни.

Завдяки опен-колу влітку 2021 року кількість проєктів збільшилась вдвічі, що дозволило утворити новий діалог з роботами вже запрошених митців та розширити географію проєкту.

«Замість образу мозаїки, яка передбачає сусідство спільнот, направлених на збереження власної культури та підкреслення її різноманіття, ми сфокусувались на взаємодії прозорих кольорових скельць, що накладаючись формують світогляд людини. В проєкті ми прагнули звернути увагу на ті соціальні та культурні проблеми, які через особисті історії в своїх роботах транслюють художники та художниці», — відзначає співкураторка виставки Олександра Кутенко.

У проєкті культура порівнюється зі склом, крізь яке людина бачить світ. Його колір — це досвід, що формує бачення. У взаємодії з Іншими світогляди зтикаються, контексти нашаровуються, виникають та розв’язуються конфлікти.

Діджітал-формат виставки дозволив створити простір, що не має стін, а лише самі вікна. Кожна сторінка сайту — вікно у світ автора. Онлайн-формат дозволяє, з одного боку, вступити у приватний діалог із мистецьком твором, з іншого — робить його частиною відкритої глобальної мережі.

До експозиції увійшли роботи молодих митців, що порушують актуальні питання українського культурного простору. Які відповіді на них має мультикультуралізм та як він може зарадити у розв'язанні конфліктів? Чи сумісні цінності мультикультуралізму як ідеології з українськими реаліями? Ми запрошуємо поміркувати над цими питаннями, долучившись до перегляду виставки.

Учасники: Арт-збіговисько “Заногтиця” (Святослав Плеханов, Віталія Щелканова), Марія Вишедська, Каміла Давлятшина, Андрій Достлєв, Ола Єрємєєва, Ольга Крикун, Еліза Мамардашвілі, Марго Саркісова, Катерина Сірік, Оля Федорова, Антон Шебетко, Марина Штанько, Вероніка Шустер, Сергій Якименко.

Кураторки: Олександра Кутенко, Світлана Кошелєва.

Координаторка: Наталія Іванова.

Виставка є частиною мистецько-наукового проєкту “Культурна мозаїка міста”, мета якого — дослідження ідеї мультикультуралізму в Україні. Проєкт реалізовано Канадським інститутом українських студій, Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна та ЦСМ «ЄрміловЦентр».
____________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 828 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz