Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2017 » Вересень » 8 » Мнимі ідентичності: мати чи бути // Відкриття виставки резиденції в ЄрміловЦентрі

Розміщення новин компаній

Мнимі ідентичності: мати чи бути // Відкриття виставки резиденції в ЄрміловЦентрі

07 вересня о 18:00 в ЄрміловЦентрі відкрився виставковий проект – результат міжнародної резиденції художників за участю митців з України, Данії, Великобританії, Шотландії та Росії.

Мати чи бути?

На це питання відповідають митці з України, Великобританії, Данії, Росії та Шотландії.

Всі вони - учасники міжнародної резиденції в ЄрміловЦентрі, тема якої «Мнимі ідентичності: мати чи бути».

Сучасна культурна ідентифікація зазнає певних змін. Втрачаючи зв'язок з контекстом свого народження, людина отримує можливість великого вибору в самовизначенні. Разом з тим і ідентичності, які обираються, стають все більш короткочасними, схильними до трендів і створення певного іміджу, в якому не виключене і повернення «до коріння» якщо його культура знову стає політично актуальною або набуває нового значення в інформаційному полі.

Шляхи пошуку власної ідентичності часто ведуть нас хибними, точніше мнимими, шляхами, слідуючи стандартним і очікуваним вихідним складовим ідентичності: роду, національності, походженню, ми будуємо не/бажаного себе, нашаровуючи уявні ідентичності-ідоли, під могутньою тінню яких ми б відчували себе впевненіше в певному співтоваристві і субкультурній групі.

Згадуючи Еріха Фромма з його двополярним баченням сучасного суспільства, розділеним на тих, хто має і тих, хто є, можна говорити про уявні ідентичності як про ті, що привласнюють, але не проживають.

Ідентичність як авторитет і захист. Ідентичність як виправдання. Що є механізм ідентифікації і самоідентифікації? Чи не мають наші уявні ідентичності такої ж цінності як і істинні?

Саме на ці питання і відповідали митці з різних країн в рамках виставкового проекту «Мнимі ідентичності: мати чи бути?». Участь у резиденції дає художникам можливість досліджувати, будувати комунікації, працювати над спільними проектами, реалізовувати свої ідеї.

Результатом двотижневої роботи є виставка, яка відкриється в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» 07 вересня о 18-00 і триватиме до кінця вересня.

Під час відкриття – перформанс Ніни Мурашкіної «Дрожащий Котёнок или Дикий Гепард?» за участю митця з Великобританії Стівена Шіхана.

Учасники:

Андрій Достлєв / Донецьк, Україна - Познань, Польща

Поліна Карпова / Харків

Ірина Кудря / Київ

Анна Курбатова / Вороніж, Росія

Белла Логачова / Харків

Ніна Мурашкіна / Донецьк - Київ

Сара Кейт Робінсон / Глазго, Шотландія

Наталія Тарнай / Ужгород

Сибілла Туксен / Копенгаген, Данія

Ольга Федорова / Харків

Кунг Хва Шон / Сеул, Південна Корея - Лондон, Великобританія

(у рамках програми резиденцій Британської Ради SWAP: UK/Ukraine)

Ганна Шумська / Львів

Куратор проекту: Олена Касперович


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 639 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz