У рамках конкурсу інсталяцій українськими авторами-фіналістами були створені роботи на тему безпечного водіння.
Продовження проекту восени 2016 відбудеться у розширеному форматі, відкриє нові імена та включатиме в себе: живопис, фотографію, просторові об’єкти, а також перформанс.
Рух чи падіння?
Проект dip (direction, indication, position) названо за групою дорожніх знаків, що інформують про головні напрямки руху. У той самий час слово dip яке може перекладається як «вільне падіння». Таким чином, у назві проекту визначена гра контрастів: абревіатура вказує на можливість обрати вірний шлях і в той же час нагадує про його зворотну сторону у вигляді можливих падінь та невдач.
Мистецтво – це соціальний продукт, на який впливає все суспільство через економічні, політичні, релігійні та культурні інститути. У той самий час мистецтво саме творить очевидний вплив на суспільство, у якому воно розвивається. Індивідуальний твір мистецтва має сенс та дієвість в певному соціальному контексті.
«Мистецтво, як особливий спосіб пізнання та відображення дійсності, здатне розширювати суспільну свідомість, а митці – бути незалежними агентами соціальних процесів. У рамках арт-проекту чітко окреслена соціальна роль митця: через самовираження нагадувати про відповідальність по відношенню до оточуючих. Основна задача проекту – особливим чином включитися у соціальну структуру реальності!» - куратор проекту Антон Міллер.
Учасники: Ігор Гусєв, Маша Куликівська, Альбіна Ялоза, арт-група «Степ» (Антон Карюк та Лєна Сіятовська), Анастасія Живкова, Таня Василенко, Роман Духопел, Андрій Сигунцов, Андрій Куманський, Indie Rage, Guppy Drink та Andy M.
Запрошуємо вас на відкриття виставки:
29 вересня о 18.00
галерея АРТПРИЧАЛ
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2
[/b]Take a dip and celebrate tomorrow!
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua