Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2022 » Лютий » 7 » У ХПІ обговорять виклики Індустрії 4.0

Розміщення новин компаній

У ХПІ обговорять виклики Індустрії 4.0

8 лютого 2022 року відбудеться Круглий стіл «Молодь та індустрія 4.0: Харків — найкраща локація для розвитку технологій». Експерти — керівники провідних промислових підприємств та компаній регіону, представники асоціацій, університетів, місцевої влади. Вони обговорять питання адаптації української молоді до викликів Індустрії 4.0, що пропонує харківський бізнес та ЗВО майбутнім інженерам та інше на тему.

Місце проведення: Стартап-центр Spark НТУ «ХПІ» (Харків, вул. Манізера, 4). Початок — 10:00.

Охочі можуть приєднатися онлайн. Реєстрація: https://matchmaking.appau.org.ua/eu-industry-weeks-2022/

Круглий стіл відбудеться у рамках кампанії «Молодь та Індустрія 4.0», яка триває з кінця січня до березня 2022 року. Мета — побудова спільного порядку денного для промисловців і хайтек секторів у цій сфері, який має включати в себе чітку фіксацію головних викликів, напрями і конкретні плани дій, визначення кращих практик тощо.
Ведучий: Тарас Данько, професор НТУ «ХПІ», експерт Team Europe Ukraine, голова Ради Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО)

Організатор: IAM Cluster Харків
Партнери: Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ), Стартап-центр Spark НТУ «ХПІ», Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО), Team Europe Ukraine, Харківська міська рада.

Довідка:

Індустрія 4.0 (четверта промислова революція) — новий підхід до виробництва, який ґрунтується на масовому впровадженні інформаційних технологій у промисловість, автоматизації бізнес-процесів, поширенні штучного інтелекту. Це сприяє підвищенню продуктивності, більшій безпеці працівників за рахунок скорочення робочих місць у небезпечних умовах праці, підвищенню конкурентоспроможності, створенню принципово нових продуктів та ін.
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 776 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz