Безпечно. Активно. Традиційно, плідно та продуктивно відбувся Міжнародний медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – головна медична подія України, 16-18 вересня в Києві!
Вперше в Україні за карантинних умов, Групі компаній LMT вдалося провести виставковий захід одночасно offline та online, залучивши до участі загалом понад 12000 спеціалістів!
Зважаючи на перешкоди, зумовлені пандемією COVID-19 організатор створив усі необхідні умови для безпечної комунікації учасників, відвідувачів та гостей Форуму. Обов’язкове перебування в масці, проходження температурного скринінгу та дезінфектори для рук, які були зосереджені по території виставкового центру АККО Інтернешнл не завадили знайомствам, спілкуванню та підтриманню бізнес зв’язків!
Як реалізується медична реформа? Які інноваційні технології впроваджуються в медичних закладах? Наскільки суттєво зміниться система безперервної медичної освіти? – ці та інші питання обговорювали фахівці, діяльність яких безпосередньо пов’язана з медициною! До обговорення було запрошено вчених та лікарів різних спеціальностей, керівників закладів охорони здоров’я різних форм власності, медичних директорів та їх заступників, розробників нових технологій і IT-програм, виробників й постачальників обладнання, медичних товарів і фармацевтичних продуктів для медзакладів.
Захід проводився за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.
Організатори – Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT. Співорганізатор – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.
До підготовки та інформаційного наповнення заходу також долучилися профільні асоціації, громадські об’єднання, вищі навчальні медичні заклади, ЗМІ України та зарубіжжя.
Генеральний партнер Форуму – CANON.
Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.
Посол IMF – Сорока Іван Миколайович.
Партнери-учасники: Protech Solution Ukraine, RH, Philips, Амбулаторія.com, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), Віола Медтехніка, Ксенко, Компанія Кінд, Мед Ексім, Модем 1, УКРОРГСИНТЕЗ, МЕДАПАРАТУРА та інші.
ПОЧУТИ, ПОБАЧИТИ, ВИПРОБУВАТИ
Під час Міжнародного медичного Форуму відбулася міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO, де компанії на своїх стендах презентували повний спектр медичного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення та інше. Як кажуть самі учасники, зона експозиції – це гіпермаркет медичного обладнання, де можна швидко і безпомилково обрати для себе найкращий варіант.
Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO – майданчик, де представили лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримали можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.
Традиційно під час Форуму налагоджуються бізнес-зв’язки, формуються спільноти за інтересами, проводяться експертні консультації щодо використання обладнання у практиці.
Серед учасників виставок – провідні вітчизняні виробники, постачальники обладнання, медичних товарів і фармацевтичних продуктів для медичних закладів різного профілю: 3DDevice, 4Life Україна, CHEROKEE UKRAINE, crutch.tips, Dana Medical, DEKA Лазер, EUROMED, Inherent Simplicity Baltic, Likarni.com, ІНТЕРНЕШНЛ МЕДІКЛ ЕКВІПМЕНТ (OMRON), RH, АСАП ГРЕЙД, АТІС Фарма, ВЕГА МЕДІКА, ВЕСТМЕД, ДЕЙЛІ-ТРЕЙД, Доппельгерц, ЕКСІМ, ЕКСКЛЮЗИВ, ІМЕСК, Каммед, КАРДІО, КАСКАД МЕДІКАЛ РЕГІОНИ, КОЛПЕКС, ЛАЙФМЕДИКА, Масантра, Мед Ексім, МЕД ТЕКНОЛОДЖІ, МЕДАКАДЕМІЯ, МЕДАПАРАТУРА, МЕДІНОВА, Медісторе, Медітерра, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), МІЗ-МА, Корпорація МІРС, МК Сономедика, Модем 1, МРІЯ-МЕДІКАЛ, МУКОС Фарма, Нафталан Фарм Груп, Нектар, Нікатор, Ортомед, ОСД Східна Європа, Партнер Декор, Провіденс Медіка, Протек Солюшнз Україна, РедМед, Роял Інтеграція, Салютіс Прінт, СІНЕВО, Спентіс, Спец-Ком-Сервіс, СПІКАРД, СПІЛКА АВТОМАТИЗАТОРІВ БІЗНЕСУ, ТІ ДЖІ ХЕЛС, Топлайн, УКРОРГСИНТЕЗ, УКРТЕХМЕД ІННОВЕЙШН, Ультрасайн, ФАРМЛІНК, Хелсівей та багато інших.
ІДЕЇ. ІННОВАЦІЇ. РІШЕННЯ
Науково-практична програма Форуму реалізується в рамках IX МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році».
Відвідувачам виставки була надана можливість поповнити свої знання й опанувати нові навички у форматі науково-практичних конференцій, семінарів, шкіл, майстер-класів, що вперше проводилися online та offline.
Щоразу гості Форуму отримують яскраві враження, генерують оригінальні ідеї, знайомляться з технологічними інноваціями та – головне! – спільно знаходять рішення гострих проблем.
У рамках IX Міжнародного медичного конгресу відбулося понад 25 науково-практичних заходів та 20 майстер-класів за напрямами «Організація і управління охороною здоров’я», «Приватна медицина», «Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенційна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека», «Загальна практика – сімейна медицина», «Терапія, гастроентерологія», «Медицина невідкладних станів та медицина катастроф», «Хірургія, нейрохірургія», «Травматологія та ортопедія», «Функціональна діагностика», «Онкологія», «Акушерство і гінекологія, репродуктологія», «Сестринська справа».
Під час науково-практичної конференції «Інноваційні моделі управління та оптимізації діяльності органів, підприємств та закладів охорони здоров’я», організованою кафедрою управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся діалог між медичними директорами та їх заступниками, керівниками структурних підрозділів лікувальних закладів різного медичного профілю. Спілкувалися учасники про особливості підготовки керівників закладів охорони здоров’я, особливості контролю знань підвищення кваліфікації лікарів за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання, обговорювали особливості організації вторинної стаціонарної медичної допомоги в період реформування галузі охорони здоров’я.
З успіхом пройшов семінар-практикум «Актуальні організаційно-правові питання медичної практики в умовах реформ: завдання та відповідальність керівника» (організатор – журнал «Практика управління медичним закладом»). На семінарі розглянули останні зміни нормативних актів, які регламентують провадження медичної практики; умови та порядок отримання ліцензії для юридичних осіб; актуальні організаційні, кадрові та інші питання у закладах охорони здоров’я у зв’язку із пандемією COVID-19; планові та позапланові перевірки закладів охорони здоров’я в умовах пандемії COVID-19 та інші не менш важливі питання.
Глобальні стандарти забезпечення процесів якості в закладах охорони здоров'я було розглянуто на семінарі, організованому ТОВ «Навчально-методичний центр «Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю» (ISTL). Учасники семінару зосередилися на розв’язанні актуальних тем таких, як: акредитація лабораторій медичних закладів відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015, нові підходи до управління якістю надання медичної допомоги на національному рівні, практика впровадження міжнародних стандартів в медичному закладі, ризик-менеджмент в медичному закладі та інших тем.
З успіхом пройшла науково-практична конференція «Можливості високотехнологічних мультимодальних методів діагностики», організована кафедрою радіології НМАПО ім. П. Л. Шупика. Цього року конференція відбулася online та offline, що дозволило приєднатися до обговорення понад 700 спеціалістів з різних куточків України.
Лікарів ультразвукової діагностики, радіологів, рентгенологів, онкологів зібрала науково-практична конференція «Актуальні проблеми променевої діагностики» організована ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України».
Не менш цікавим для спеціалістів була науково-практична конференція з міжнародною участю «Інтенсивна терапія в онкорадіології» від ДУ «Інститут медичної радіології та онкології
ім. С.П. Григор'єва НАМН України».
ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Спонсором школи стала Медична лабораторія «Сінево Україна».
Школа проходила online та offline! Учасники дводенної Школи, а це понад 5500 спеціалістів з України та зарубіжжя, дізналися про поточний стан ультразвукової діагностики в Україні і світі, отримали інформацію про ультразвукове дослідження легень в епоху COVID, розглянули особливості ремоделювання магістральних артерій у хворих на гепатоцеребральну дистрофію, УЗД діагностику післяопераційних та післяпроменевих змін в молочних залозах та практичне використання доплерометрії в акушерстві. Завдяки online трансляції своїми знаннями поділилися провідні фахівці з інших країн світу.
Компанії бізнесу слухачам школи продемонстрували своє сучасне обладнання у дії.
Організаторами школи стали: Українська Асоціація фахівців ультразвукової діагностики, кафедра радіології НМАПО імені П.Л. Шупика, Група компаній LMT, компанії ринку.
Вперше було організовано ВСЕУКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ І ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, де експерти розповідали про УЗД в практиці сімейного лікаря, розглянули портативні УЗД апарати, УЗ системи штучного інтелекту. Організаторами виступили: Інститут сімейної медицини НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра радіології НМАПО імені П.Л. Шупика, Українська Асоціація фахівців ультразвукової діагностики, МГО «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», Група компаній LMT, компанії ринку.
Шостий рік поспіль терапевтів та сімейних лікарів збирає VI ТЕРАПЕВТИЧНА ШКОЛА «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів», яку організовує кафедра терапії НМАПО імені П. Л. Шупика.
Проблеми діагностики та лікування хвороб органів травлення розглянули на симпозіумі від ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України».
Фахівців служби екстреної медичної допомоги, медичних працівників бригад швидкої та невідкладної медичної допомоги, приймальних відділень лікарень зібрав симпозіум «Актуальні питання екстреної медицини та медицини катастроф», що цього року проходив у online та offline форматі. Організаторами заходу стали: НМАПО імені П. Л. Шупика (кафедра медицини невідкладних станів, кафедра медицини катастроф та військової підготовки); Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва; Харківська медична академія післядипломної освіти (кафедра медицини невідкладних станів та медицини катастроф); Запорізька медична академія післядипломної освіти (кафедра медицини невідкладних станів та медицини катастроф); ВГО «Всеукраїнська Асоціація працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф»; Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.
У рамках ШКОЛИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ відбулося ряд майстер-класів, було розглянуто та продемонстровано на прикладах використання ультразвуку при невідкладних станах та в інтенсивній терапії дорослих, дітей (протокол POCUS, протоколи BLUE, FAST), особливості проведення протоколу ТССС та ТЕСС, базову та спеціалізовану підтримку життя.
За напрямом «ХІРУРГІЯ, НЕЙРОХІРУРГІЯ» відбулося ряд насичених заходів – науково-практична конференція «Інтервенційне лікування болю 2020» (організатори: ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України», Pain Medicine Journal, Клінічна лікарня «Феофанія» ДУС, ДУ «Інститут урології НАМН України» ГО «Український інститут дослідження болю», Медичне товариство «DoctorThinking ДокторДумає») та науково-практична конференція «Діагностика та лікування захворювань стравоходу та стравохідно-шлункового переходу» від ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України». Слухачі заходів отримали вичерпну інформацію про сучасні можливості хірургічного лікування раку стравоходу, особливості анестезіологічного забезпечення операцій на стравоході, розглянули проблемні питання в хірургічному лікуванні гриж стравохідного отвору діафрагми, сучасні аспекти лікування ахалазії кардії, також обговорили такі питання, як стероїдні ін'єкції в лікуванні вертеброгенного болю, перирадикулярні ін'єкції під КТ-навігацією, нейромодуляція при хронічному болю: можливості і перспективи, ультразвукова навігація в медицині болю та багато інших питань.
Нові технології в ортопедії та травматології було розглянуто на конференції спеціалістами ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України».
На науково-практичній конференції «Хірургічне лікування ушкоджень в ділянці ліктьового суглоба. Актуальні питання діагностики та лікування наслідків ушкоджень в ділянці гомілковостопного суглоба» ділилися своїми знаннями представники ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».
Безліч питань, жваві дискусії, цікаві доповіді, сучасні методи лікування обговорювалися на науково-практичній конференції до 100-річчя Національного інституту раку «Сучасна стратегія променевої діагностики та оцінки ефективності лікування найбільш розповсюджених злоякісних пухлин» (організатор – науково-дослідне відділення променевої діагностики Національного інституту раку).
Актуальні та важливі питання розглянули на своїй науково-практичній конференції «Сучасні тенденції в лікуванні онкозахворювань» експерти Національного інституту раку.
Привернули увагу та залучили до жвавої дискусії акушерів і гінекологів представники ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. ак. О.М. Лук’янової НАМН України» на науково-практичній конференції «Інноваційні підходи до збереження репродуктивного здоров’я жінок». Не менш цікавою була науково-практична конференція «Вагітність і пологи високого ризику» від кафедри акушерства і гінекології №2 НМУ ім. О.О. Богомольця, де було розглянуто ряд актуальних питань.
Як завжди, з успіхом відбулася ШКОЛА МЕДСЕСТРИНСТВА, яку організували асоціація медичних сестер України та Група компаній LMT.
Що потрібно знати медичній сестрі, особливості підготовки спеціалістів з невідкладної медичної допомоги в медсестринстві, принципи надання домедичної допомоги травмованим при надзвичайних ситуаціях, практика гігієни рук в умовах пандемії – системні помилки, виявлення, наслідки та методи їх усунення, мінімізація ризиків передачі інфекцій при наданні медичної допомоги, COVID–19 як внутрішньолікарняна інфекція: ефективні методи профілактики – всі ці, та безліч інших питань розглядалися у рамках школи. Також було проведено ряд майстер-класів з надання домедичної допомоги травмованим та при раптовій зупинці серця.
Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримали СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.
МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ 2020 У ЦИФРАХ:
3000 м² виставкової площі
75 компаній учасників
Відвідало та долучилося on-line понад 12000 фахівців
25 науково-практичних заходів (online та offline)
20 майстер-класів (online та offline)
Три насичені дні. Три дні виступів, обміну досвідом, нових знайомств та зустрічей зі старими друзями, сотні фото, особлива атмосфера, піднесений настрій. Висновки, що базуються на попередніх спостереженнях, й окреслені плани на майбутнє.
Міжнародному медичному Форуму вкотре вдалося об’єднати під одним дахом експертів різних напрямів, які ділилися своєю таємною силою – знаннями й унікальним досвідом, та залишили незабутні спогади.
До зустрічі на ХII МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ
20-22 квітня 2021 року!
Дізнайтеся про все цікаве у світі медицини!
WWW.MEDFORUM.IN.UA
_________________________________________