Серед учасників офіційної делегації - генеральний директор Директорату з питань інтернаціоналізації, підприємництва і технологій Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Словенія Єрней Товша, Почесний консул України в місті Крань Республіки Словенія Брезовнік Санді, Почесний консул Республіки Словенія в Харкові Анатолій Бондаренко, представники Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Словенія.
Під час зустрічі харківська команда GlobalLogic презентувала розробки для медичної та автомобільної індустрій, Blockchain-проекти, а також експертизу в цифровий трансформації. Інженери з Харкова розповіли про проект зі створення екосистем інформаційних продуктів для пристроїв першої медичної допомоги. Наприклад, дефібрилятори, для яких фахівці розробляють програмне забезпечення, здатні самостійно визначити необхідність і потужність розряду для надання людині невідкладної допомоги навіть до приїзду медиків. Прилад можна побачити в багатьох аеропортах та інших людних місцях в Європі та США. Використовують такий і в українському Борисполі.
«Українські фахівці сильні в наукомістких R&D-розробках і мають багатий досвід реалізації проектів цифрової трансформації. Такі розробки призначені для реінжинірингу бізнес-процесів як економіки країни, так і комерційних компаній, - відзначає Наталія Сіромаха, лідер харківського офісу компанії GlobalLogic. - Ось уже 20 років ми нарощуємо експертизу у високотехнологічних проектах для медичної, фінансової, автомобільної та багатьох інших індустрій. Зараз команда в Харкові об'єднує понад 800 експертів і нам дійсно є, чим поділитися з колегами зі Словенії. Ця зустріч цілком може стати початком спільних ініціатив і сприяти зміцненню іміджу Харкова як української кремнієвої долини за межами країни».
Міжнародне співробітництво та інвестиції дуже важливі для IT-індустрії, яка робить вагомий внесок в економіку країни. У 2017 році обсяг експорту ІТ-індустрії в Україні склав $ 3,6 млрд. - це близько 3,34% від загального ВВП країни. У поточному році очікується зростання на 25%, що складе до $4,5 млрд. Серед ІТ-міст країни, Харків розташувався на другому місці одразу після столиці. У місті працює 22 тисячі IT-інженерів, 14% від усіх IT-фахівців України.
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua