Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2018 » Липень » 20 » Досвід ХПІ — на міжнародній конференції в Іспанії

Розміщення новин компаній

Досвід ХПІ — на міжнародній конференції в Іспанії

Старший викладач кафедри фізики НТУ «ХПІ» Ксенія Мінакова запрошена на XV Міжнародну конференцію «Hands-on Science» (HSCI2018), яка проходить в Іспанії з 16 по 20 липня. На цей час факультет біології Університету Барселони перетворився на науковий майданчик, де зібралися понад 150 міжнародних експертів у сфері популяризації науки. Вони обговорюють та обмінюються ідеями щодо застосування нових експериментальних методів у процесі навчання, які допомагають популяризувати науку.

В рамках конференції HSCI2018 Ксенія Мінакова розповість про досвід НТУ «ХПІ» у сфері популяризації природних і технічних наук. У форматі воркшопу вона презентує дві доповіді: «Inquiry Based Science Education in National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute» as a Way to Increase the Popularity of Natural and Technical Sciences» («Експериментальні методики наукового навчання в НТУ«ХПІ» як спосіб популяризації природничих та технічних наук»), «How «Street Chemistry» and «Street Physics» settled at the National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute» («Як «вулична хімія та фізика» влаштувалися в НТУ «ХПІ»).

Взяти участь у XV Міжнародної конференції «Hands-on Science» Ксенію Мінакову запросили президент міжнародної організації «Hand-on Science Network», професор Університету Мінью (Португалія) Мануель Філіпе Коста (Manuel Filipe Costa) та віце-президент «Hand-on Science Networ», фахівець у галузі прикладної оптики Хосе Беніто Васкес Дорріо (ісп. José Benito Vázquez Dorrío). Останній у квітні 2018 року в НТУ «ХПІ» провів серію майстер-класів для школярів і вчителів у рамках проекту «Канікули з Політехом».

Відзначимо, що у Ксенії Мінакової багаторічний досвід у сфері популяризації науки і STEM-освіти. Вона регулярно бере активну участь у міських, регіональних, національних і міжнародних освітніх проектах, таких як «Наукові пікніки» (Україна, Польща), «Вулична Фізика» та Hands-on Science проектах («Дивовижна фізика», «Фізика — це просто») в рамках освітніх заходів «Канікули з Політехом» і «Суботи з Політехом».

У березні 2018 року вона стала учасницею II Міжнародного освітнього форуму «NewEdu», де виступила з доповіддю про інтерактивні методи навчання, була співорганізатором інтерактивної виставки «Hand-on Science» та екскурсії «Де і як народжується STEM».

Крім того, Ксенія Мінакова була одним з менторів STEMCamp School НТУ «ХПІ» — першого в Україні інклюзивної табору зі STEM-освіти для школярів Харкова та області, який створили молоді вчені ХПІ за підтримки Посольства США в Україні. В рамках школи Ксенія проводила для дітей інтерактивні навчальні заходи з фізики і допомагала їм у створенні фінального проекту. За свої високі організаторські та викладацькі здібності вона отримала відповідний сертифікат від керівництва університету.

Довідка:


Міжнародна конференція «Hands-on Science». Вперше відбулася в Словенії в 2004 році. З того часу форум проводиться щорічно в різних країнах світу, таких як Португалія, Індія, Туреччина, Греція, Бразилія, Словаччина і Чехія.

У 2018 році конференцію організували на базі факультету біології Університету Барселони (Іспанія). HSCI2018 проходить під гаслом «Аdvancing Science. Improving Education». Захід об'єднав понад 150 вчених з Великобританії, Індії, Португалії, США, України, Туреччини та інших країн світу.

Тематика конференції охоплює безліч дисциплін: хімію, географію, біологію, геологію, екологію, фізику, математику, робототехніку, соціологію, науки про здоров'я і т.д. В рамках HSCI2018 вчені розкажуть про нові виклики та інноваційні рішення у сфері наукової освіти, інтерактивних методах навчання, соціальному сприйнятті науки, як об'єднати мистецтво і технології та ін.

У програмі конференції: презентації, панельні дискусії, семінари, воркшопи, наукові виставки та ін.
НТУ «ХПІ» активно підтримує і проводить заходи, засновані на підходах STEM-освіти (англ. Science, Technology, Engineering and Mathematics) та спрямовані на популяризацію природничих, інженерних і технологічних наук серед дітей та юнацтва.

З вересня 2017 року в ХПІ діє інтерактивний Простір ідей: Science&Museum / Арсенал Ідей Україна, який адаптовано для людей з особливими потребами. Тут вчені ХПІ і запрошені закордонні експерти регулярно проводять майстер-класи, воркшопи, інтерактивні лекції та розвиваючі ігри для дітей і молоді, в тому числі, у сфері популяризації STEM-освіти STEM-образования (#STEMCampSchool, Канікули з Політехом, Суботи з Політехом, Дні науки, Міжнародний день світла та інші).

Регулярність проведення заходів і тематичне розмаїття призвело до виділення окремих напрямків: клуби юного еколога і машинобудівника; їстівна і косметична хімія; фізика; відновлювальна енергетика; мехатроніка; робототехніка; школи лідерства, фінансової грамотності тощо.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 568 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz