Сьогодні відсоток українців, які сплачують через Інтернет, став на 8% більше. Безперечно, що неабиякий вплив на зростаючу кількість мають сьогоднішні обставини, пов'язані з COVID-19. Проте, саме ці події змусили людей користуватися діджитал-інструментами, які пришвидшують процеси, навіть такі прості, як замовити вечерю додому.
В загальній кількості, безготівковими розрахунками користуються вже 82%, тобто лише 17% постійно знімає кошти з рахунків. Значну роль відіграє й кількість терміналів, за допомогою яких можна розрахуватися не лише карткою, але й телефоном - більше 330 тис. в Україні.
Йти в онлайн - це безпечно
Якщо раніше платформи для групового відеозв'язку, онлайн-конференцій значно менше користувалися попитом, то сьогодні вони стали одними з найактуальнішими інструментами для бізнесу - комунікація як всередині компанії, так і зовні з партнерами.
Окрім різноманітних послуг для зв'язку в рамках обговорень, компанії відчули гостру необхідність у можливості передавати важливі дані своїм контрагентам в рази швидше та безпечніше. Надіслати паперовий документ в умовах карантину - це можливі прострочення та, на жаль, неабияка вірогідність передачі вірусу.
Підприємства, які ще до пандемії користувалися послугами провайдерів електронного документообігу, наразі не витрачають час на передачу договорів, актів, EDI-документів. Компанії зосереджені на питаннях, які є першочерговими, від яких залежить їх позиція на бізнес-ринку України.
-----------------
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua