Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2022 » Січень » 4 » МАУ вшановує другу річницю загиблих пасажирів та членів екіпажу рейсу PS752 у небі над Тегераном

Розміщення новин компаній

МАУ вшановує другу річницю загиблих пасажирів та членів екіпажу рейсу PS752 у небі над Тегераном

8 січня, до другої річниці з дня загибелі рейсу МАУ PS752 в Тегерані, відбудеться офіційне вшанування пам’яті загиблих пасажирів та членів екіпажу.

Захід відбудеться на території парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі м. Києва (Дніпровська набережна, район «Березняки»). Минулого року до річниці загибелі рейсу був встановлений сірий гранітний камінь під назвою рейсу на території цього парку. А цього року навколо каменю облаштували сквер та висадили символічно 176 дерев.

Офіційні заходи цього року розпочнуться о 10:30 за участі представників офісу Президента України, Міністерства інфраструктури, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства закордонних справ України, Ради національної безпеки та оборони України.

На заході також будуть присутні рідні та члени сімей загиблих членів екіпажу та пасажирів рейсу PS752, представники авіакомпанії МАУ, інших Міністерств і відомств, закордонних представництв, посольства та консульства держав, чиї громадяни стали жертвами трагічної загибелі рейсу PS 752.

________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1135 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz