Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2022 » Лютий » 18 » «Динамо» у твоєму серці і на твоєму PIT BULL™: оновлений дизайн енергетика у футбольному стилі

Розміщення новин компаній

«Динамо» у твоєму серці і на твоєму PIT BULL™: оновлений дизайн енергетика у футбольному стилі

PIT BULL™ продовжує забивати пенальті у ворота наших душ! З нагоди півріччя колаборації з ФК «Динамо-Київ» енергетичний бренд оновив дизайн паковання, додавши на етикетку та бляшанку віжуал футболіста у момент переможного голу. Вінтажне чорно-біле фото та милий серцю логотип «Динамо» вже прикрасив класичний ягідний PIT BULL™ Energy Drink та цитрусовий PIT BULL™ X, на черзі – апгрейт PIT BULL™ Extra Vitamin C.

Зовнішній вигляд PIT BULL™ не змінився кардинально: він все так само виконаний у мінімалістичному стилі з барвистою плямою на смоляному чорному тлі і гордою постаттю бійцівського пса-талісмана. У кутку лише додано тематичний образ спортсмена у русі, що ніби перебуває за мить до моменту слави, коли після влучного удару весь стадіон у єдиному пориві екстатично вибухне «Гооол!»

«PIT BULL™ – це енергія руху і сила командного духу. Саме тому наша співпраця з топовим українським футбольним клубом є такою органічною. Наш бренд в рамках концепції старшого брата і наставника несе потужну місію мотивування своєї аудиторії – переважно молоді з великими амбіціями. "Динамо" – це команда-мрія, команда-мета, реальний доказ того, що кожен, хто має талант і бажання, може прорватися до перших лав на життєвому полі. І наш футболіст надихає рухатися, боротися і не здаватися у гонитві за своїми прагненнями. Тож триб’ют-дизайн продукту став у всіх сенсах "динамічним"», – підкреслила Олена Чувакіна, бренд-директорка ГК «Нові Продукти».

Нагадаємо, у липні 2021 енергетичний бренд PIT BULL™ розпочав співпрацю з київським ФК «Динамо». Згідно з домовленістю, PIT BULL™ набув статусу офіційного партнера клубу. Угода передбачає меценатську підтримку дорослої та молодіжної футбольної команди, розміщення логотипу бренда на формі гравців, представленість PIT BULL™ на стадіоні «Олімпійський» під час усіх матчів, різноманітні промоактивності для вболівальників тощо.
Минулого спортивного сезону бренд підтримав виступ ФК «Динамо» у матчах VBET Ліги, Ліги чемпіонів УЄФА, Суперкубка України та Кубка України, а також «Динамо»-U19 у Чемпіонаті юнацьких команд та Юнацькій лізі УЄФА. У подальших планах – вихід за рамки звичних спонсорських проявів і генерування цікавих та несподіваних ініціатив. Ігри Чемпіонату України сезону 2021-2022 відновляться вже наприкінці лютого, тоді ж очікується і сплеск творчої активності колаборації PIT BULL™ × Dynamo.
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1454 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz