Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2022 » Лютий » 25 » МАУ призупиняє виконання рейсів до 27 лютого включно

Розміщення новин компаній

МАУ призупиняє виконання рейсів до 27 лютого включно

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” переглянула термін призупинення усіх регулярних та чартерних рейсів з/до території України – польоти не здійснюватимуться до 27 лютого 2022 року включно. Як і повідомлялося раніше відповідні кроки з боку перевізника обумовлені закриттям повітряного простору України для цивільних користувачів повітряного простору з 24.02.2022р та необхідністю мінімізації будь яких ризиків для безпеки пасажирів.

Авіакомпанія МАУ наголошує, що підтримує і підтримуватиме зв'язок з МЗС України, Міністерством інфраструктури України. З огляду на складну ситуацію в умовах воєнного стану авіаперевізник звертає увагу на можливість вимушених затримок та ускладнень зворотного зв’язку на сервісних каналах комунікації з пасажирами та розраховує на розуміння.

МАУ нагадує, що ВАЖЛИВО ЗНАТИ - усі пасажири авіакомпанії та громадяни України, які опинилися за кордоном і повинні повернутися в Україну, мають зареєструватись на державному сайті Державної Реєстрації Українських Громадян https://friend.mfa.gov.ua/#/ . Зареєстрованим громадянам буде надано інформацію про рейси до вказаних пунктів та до пунктів прибуття в Україну.

Уся актуальна інформація щодо подальшого статусу виконання рейсів буде розміщуватись на офіційному сайті МАУ (www.flyuia.com). Інформування пасажирів скасованих рейсів буде здійснюватися за електронною поштою чи телефоном, які вказані в бронюванні. Прохання до пасажирів - перевірити наявність у авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» актуальної контактної інформації - електронної пошти, номера індивідуального мобільного телефона.

Команда МАУ вживає усіх можливих заходів для забезпечення безпеки наших пасажирів.
_____________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1145 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz