Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2022 » Лютий » 27 » Рейси МАУ призупиняються до 23 березня

Розміщення новин компаній

Рейси МАУ призупиняються до 23 березня

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” пролонгує призупинення польотів у зв’язку з подовженням терміну закриття повітряного простору України для цивільних користувачів повітряного простору. Рішення згідно офіційного NOTAM Державіаслужби. Відповідно, МАУ не здійснюватиме регулярні та чартерні рейси з/до України до 23:59 23 березня 2022 року за київським часом.

Авіакомпанія МАУ наголошує, що підтримує і підтримуватиме зв'язок з МЗС України, Міністерством інфраструктури України. З огляду на складну ситуацію в умовах воєнного стану авіаперевізник звертає увагу на можливість вимушених затримок та ускладнень зворотного зв’язку на сервісних каналах комунікації з пасажирами та розраховує на розуміння.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ - усі пасажири авіакомпанії та громадяни України, які опинилися за кордоном і повинні повернутися в Україну, мають зареєструватись на державному сайті Державної Реєстрації Українських Громадян https://friend.mfa.gov.ua/#/ . Зареєстрованим громадянам буде надано інформацію про рейси до вказаних пунктів та до пунктів прибуття в Україну.

Уся актуальна інформація щодо подальшого статусу виконання рейсів буде розміщуватись на офіційному сайті МАУ (www.flyuia.com). Наразі пасажири скасованих рейсів можуть скористатися можливістю безкоштовної зміни дати перельоту за невикористаним авіаквитком. Повернення коштів згідно правил авіакомпанії буде можливим з 26.03.2022р з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні. Авіакомпанія сподівається на розуміння пасажирів у даних обставинах.

Інформування пасажирів скасованих рейсів щодо подальших дій буде здійснюватися за електронною поштою чи телефоном, які вказані в бронюванні. Прохання до пасажирів - перевірити наявність у авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» актуальної контактної інформації - електронної пошти, номера індивідуального мобільного телефона. 

__________________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz