Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2022 » Лютий » 1 » Ідеальна пара – аплікатор HF Agro та біодобрива AZOTER

Розміщення новин компаній

Ідеальна пара – аплікатор HF Agro та біодобрива AZOTER

У сучасних умовах кліматичних змін землероби постійно перебувають у напрузі. Аграріям потрібно постійно тримати руку на пульсі, пристосовуватися до різних несподіванок погоди, щоб не втратити свій урожай. Останні десять років спостерігається підвищення посушливості клімату, а опадів вже не вистачає для розвитку рослин. Спека, суховії, зливи – це капризи, із якими часто стикаються землероби і які безжально б'ють по гаманцю.

Головне бажання будь-якого фермера – отримувати стабільний урожай із високою прибутковістю. І компанія HF Agro практичним шляхом з'ясувала, як їм із цим допомогти.

Як ви пам'ятаєте, HF Agro працює над активними бактеріальними комплексами для живлення рослин, що розв’язують проблему нестачі азоту, фосфору та калію у ґрунті, та пропонує аграріям унікальний продукт – бактеріальне добриво AZOTER. Результати досліджень показали, що завдяки використанню цієї речовини значно знижуються витрати на внесення азотних добрив, підвищується врожайність культур та стійкість до посухи. З кожного поля, де було застосовано біодобрива, аграрій отримав додатковий прибуток (докладно тут).

Варто врахувати, що ці випробування проводилися за допомогою аплікаторів для внесення рідких добрив HF Agro. Проаналізувавши всі показники досліджень, експерти дійшли висновку, що техніка для внесення зіграла важливу роль. Внаслідок внесення аплікаторами HF Agro препаратів AZOTER фермерські господарства, які брали участь у випробуваннях, отримали хорошу врожайність та додатковий прибуток.

Крім агрохімічних аспектів, на це вплинуло кілька технологічних факторів:
- аплікатор точно витримав необхідну норму внесення, втрат добрив не було, що позитивно позначилося на окупності та доході;
- точна зона внесення: аплікатор вносив AZOTER безпосередньо в посівне ложе, завдяки чому речовина швидко проникала у ґрунт, а також найбільш повно та ефективно засвоювалася рослинами;
- зручний функціонал та легкість експлуатації: завантаження та транспортування добрив не зайняло багато часу, усі агропроцеси виконані швидко та в оптимальні терміни, що в умовах непередбачуваної погоди набуває вирішального значення.

Як бачите, застосування бактеріального добрива AZOTER за допомогою аплікаторів HF Agro – це гримуча суміш у хорошому сенсі, це гарантія високого врожаю та додаткових надходжень з гектара, усупереч погодним капризам та неідеальному складу ґрунту.
______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 721 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz