Якщо ви з тих, хто має час, гроші, бажання власноруч виготовити для себе відкатні ворота, тоді дана інформація саме для вас. Покроково розберемо, як правильно самостійно зробити відкатні ворота і що для цього знадобиться.
Крок перший. Заздалегідь необхідно придбати
- Труби, які будуть служити опорами. Найкраще щоб це були добротні труби розміром не менше ніж 80 мм. на 80 мм.
- Труби для майбутнього каркасу. Як варіант, можна купити окремо труби розміром 60*40 і окремо труби 30*20. Їх зварити разом і отримати каркас, який може з часом поржавіти в місцях зварювання. Або можна зробити трохи простіше і логічніше - купити вже готовий Т-профіль. Виготовлення рами з Т-профілю однозначно гарантує виключення ймовірності іржавіння конструкції. Плюс до всього за ціною ви вийдете приблизно на однакові цифри.
- Обшивний матеріал. Для полотна воріт ідеально підійде: металопрофіль (легкий, симпатичний матеріал); металевий лист (довговічний, міцний будматеріал); фільонка (відрізняється нержавіючими і естетичними якостями); жалюзі, сайдинг, сендвіч-панелі (максимально сучасні обшивні матеріали, що мають величезний вибір надсучасних дизайнерських рішень).
- Фурнітуру для відкатних воріт. А саме: напрямний профіль (один з основних фурнітурних елементів, який буде відповідати за рух воріт), роликові опори в кількості 2-х штук, верхню напрямну, кінцевий ролик, уловлювачі воріт в кількості 2-х штук, заглушки (за необхідністю та бажанням). Краще за все, щоб нічого не переплутаті, купувати вже готові комплекти в спеціалізованих шнтернет-магазинах.
- Автоматику для воріт. На ринку України існує величезна кількість різноманітної автоматики. Головне правильно орієнтуватися в якісній. Найнадійнішими прийнято вважати системи наступних фірм-виробників: Ротель, Міллер Технікс, Едінгер. Цінову вартість і модельні варіанти добре представлено за посиланням: https://sellmax.com.ua/. Як варіант, якщо бюджет не гумовий, і купити автоматику відразу немає можливості - не проблема, це можна зробити і після установки воріт.
- Замок на ворота. Це особливий запірний механізм, що відрізняється від звичайних наявністю спеціального гака. Він має абсолютно відмінні технічні якості ніж звичайні замки, та може бути відкритим/закритим тільки з середини двору. Специфіка його установки передбачає глибоку або неглибоку врізку (в залежності самої моделі замку) в профільну трубу каркаса. За останні кілька років, глобальним попитом почали користуватися замки фірм-виробників Apecs і Atis. Ознайомитися з більш детальною інформацією щодо замків для відкатних воріт фірм Apecs і Atis можна перейшовши за посиланням: https://sellmax.com.ua/categories/zamki-na-vorota-i-kalitki/.
Крок другий. Інструменти які знадобляться
Будьте готові, що для роботи вам знадобляться різні електроінструменти. Тому візьміть в оренду або в прокат у сусідів наступні за списком:
- Болгарку (для різання труб).
- Зварювальний апарат (для зварювання необхідних частин каркаса).
- Шуруповерт (для врізки замку, закріплення обшивного матеріалу).
- Бетономішалку (для заливки основи під ворота).
Крім електроінструментів, добре мати під рукою: лопату, молоток, викрутки.
Крок третій
________________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua