Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2022 » Лютий » 14 » МАУ продовжує здійснювати рейси без змін

Розміщення новин компаній

МАУ продовжує здійснювати рейси без змін

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» продовжуватиме виконання рейсів згідно з існуючим розкладом, оперуючи 16 середньо-магістральними літаками без жодних змін у розкладі.

Зокрема, без коректив виконуються сьогоднішні вечірні рейси та рейси ранкового розльоту завтра. Збереження операційної роботи стало можливим завдяки конструктивному діалогу між бізнес-партнерами МАУ, а також взаємодії з Урядом України. Наразі, квитки на рейси МАУ та партнерів знаходяться в продажу на офіційному сайті авіакомпанії.

Авіакомпанія надалі буде регулярно повідомляти про будь-які можливі зміни у своїй роботі. Прохання уважно слідкувати за оновленнями авіакомпанії на її офіційних інформаційних ресурсах, а також за розкладом рейсів.
___________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 484 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz